zdjęcie hali sportowej
Aktualności, Hala Sportowa

GÓROWSKA AMATORSKA LIGA FUTSALU-TERMINARZ ROZGRYWEK

W rozgrywkach Górowskiej Amatorskiej Ligi Futsalu weźmie udział 10 zespołów. Do rozgrywek zgłosiły się następujące zespoły: Warriors, Albatrosy, Korona Czernina, Amatorzy, Sokół Niechlów, Amigos, Ekipa Personalnego, Koźlarze, Team Spirit oraz Młode Wilki. Rozgrywki będą trwały w okresie 20.11.2021 r. – 05.03.2022 r. Zapraszamy wszystkich kibiców do hali sportowej „Olimpia”

KOLEJKA NR 1 – 20.11.2021r.

16.00 – 17.00 WARRIORS – MŁODE WILKI

17.00 – 18.00 ALBATROSY – TEAM SPIRIT

18.00 – 19.00 KORONA CZERNINA – KOŹLARZE

19.00 – 20.00 AMATORZY – EKIPA PERSONALNEGO

20.00 – 21.00 SOKÓŁ NIECHLÓW – AMIGOS

KOLEJKA NR 2 – 27.11.2021r.

16.00 – 17.00 AMATORZY – SOKÓŁ NIECHLÓW

17.00 – 18.00 WARRIORS – TEAM SPIRIT

18.00 – 19.00 ALBATROSY – EKIPA PERSONALNEGO

19.00 – 20.00 KORONA CZERNINA – AMIGOS

20.00 – 21.00 MŁODE WILKI – KOŹLARZE

KOLEJKA NR 3 – 04.12.2021r.

16.00 – 17.00 KORONA CZERNINA – AMATORZY

17.00 – 18.00 WARRIORS – KOŹLARZE

18.00 – 19.00 TEAM SPIRIT – EKIPA PERSONALNEGO

19.00 – 20.00 ALBATROSY – SOKÓŁ NIECHLÓW

20.00 – 21.00 MŁODE WILKI – AMIGOS

KOLEJKA NR 4 – 18.12.2021r.

16.00 – 17.00 WARRIORS – EKIPA PERSONALNEGO

17.00 – 18.00 KOŹLARZE – AMIGOS

18.00 – 19.00 TEAM SPIRIT – SOKÓŁ NIECHLÓW

19.00 – 20.00 MŁODE WILKI – AMATORZY

20.00 – 21.00 ALBATROSY – KORONA CZERNINA

KOLEJKA NR 5 – 08.01.2021r.

16.00 – 17.00 KOŹLARZE – AMATORZY

17.00 – 18.00 EKIPA PERSONALNEGO – SOKÓŁ NIECHLÓW

18.00 – 19.00 MŁODE WILKI – ALBATROSY

19.00 – 20.00 WARRIORS – AMIGOS

20.00 – 21.00 TEAM SPIRIT – KORONA CZERNINA

KOLEJKA NR 6 – 15.01.2022r.

16.00 – 17.00 WARRIORS – SOKÓŁ NIECHLÓW

17.00 – 18.00 AMIGOS – AMATORZY

18.00 – 19.00 EKIPA PERSONALNEGO – KORONA CZERNINA

19.00 – 20.00 KOŹLARZE – ALBATROSY

20.00 – 21.00 TEAM SPIRIT – MŁODE WILKI

KOLEJKA NR 7 – 22.01.2022r.

16.00 – 17.00 KOŹLARZE – TEAM SPIRIT

17.00 – 18.00 EKIPA PERSONALNEGO – MŁODE WILKI

18.00 – 19.00 AMIGOS – ALBATROSY

19.00 – 20.00 SOKÓŁ NIECHLÓW – KORONA CZERNINA

20.00 – 21.00 WARRIORS – AMATORZY

KOLEJKA NR 8 – 29.01.2022r.

16.00 – 17.00 SOKÓŁ NIECHLÓW – MŁODE WILKI

17.00 – 18.00 AMATORZY – ALBATROSY

18.00 – 19.00 AMIGOS – TEAM SPIRIT

19.00 – 20.00 EKIPA PERSONALNEGO – KOŹLARZE

20.00 – 21.00 WARRIORS – KORONA CZERNINA

KOLEJKA NR 9 – 30.01.2022r.

16.00 – 17.00 AMIGOS – EKIPA PERSONALNEGO

17.00 – 18.00 SOKÓŁ NIECHLÓW – KOŹLARZE

18.00 – 19.00 AMATORZY – TEAM SPIRIT

19.00 – 20.00 WARRIORS – ALBATROSY

20.00 – 21.00 KORONA CZERNINA – MŁODE WILKI

KOLEJKA NR 10 – 05.02.2022r.

16.00 – 17.00 MŁODE WILKI – WARRIORS

17.00 – 18.00 TEAM SPIRIT – ALBATROSY

18.00 – 19.00 KOŹLARZE – KORONA CZERNINA

19.00 – 20.00 EKIPA PERSONALNEGO – AMATORZY

20.00 – 21.00 AMIGOS – SOKÓŁ NIECHLÓW

KOLEJKA NR 11 – 06.02.2022r.

16.00 – 17.00 SOKÓŁ NIECHLÓW – AMATORZY

17.00 – 18.00 TEAM SPIRIT – WARRIORS

18.00 – 19.00 EKIPA PERSONALNEGO – ALBATROSY

19.00 – 20.00 AMIGOS – KORONA CZERNINA

20.00 – 21.00 KOŹLARZE – MŁODE WILKI

KOLEJKA NR 12 – 12.02.2022r.

16.00 – 17.00 AMATORZY – KORONA CZERNINA

17.00 – 18.00 KOŹLARZE – WAARIORS

18.00 – 19.00 EKIPA PERSONALNEGO – TEAM SPIRIT

19.00 – 20.00 SOKÓŁ NIECHLÓW – ALBATROSY

20.00 – 21.00 AMIGOS – MŁODE WILKI

KOLEJKA NR 13 – 13.02.2022r.

16.00 – 17.00 EKIPA PERSONALNEGO – WARRIORS

17.00 – 18.00 AMIGOS – KOŹLARZE

18.00 – 19.00 SOKÓŁ NIECHLÓW – TEAM SPIRIT

19.00 – 20.00 AMATORZY – MŁODE WILKI

20.00 – 21.00 KORONA CZERNINA – ALBATROSY

KOLEJKA NR 14 – 19.02.2022r.

16.00 – 17.00 AMATORZY – KOŹLARZE

17.00 – 18.00 SOKÓŁ NIECHLÓW – EKIPA PERSONALNEGO

18.00 – 19.00 ALBATROSY – MŁODE WILKI

19.00 – 20.00 AMIGOS – WARRIORS

20.00 – 21.00 KORONA CZERNINA – TEAM SPIRIT

KOLEJKA NR 15 – 20.02.2022r.

16.00 – 17.00 SOKÓŁ NIECHLÓW – WARRIORS

17.00 – 18.00 AMATORZY – AMIGOS

18.00 – 19.00 KORONA CZERNINA – EKIPA PERSONALNEGO

19.00 – 20.00 ALBATROSY – KOŹLARZE

20.00 – 21.00 MŁODE WILKI – TEAM SPIRIT

KOLEJKA NR 16 – 26.02.2022r.

16.00 – 17.00 TEAM SPIRIT – KOŹLARZE

17.00 – 18.00 MŁODE WILKI – EKIPA PERSONALNEGO

18.00 – 19.00 ALBATROSY – AMIGOS

19.00 – 20.00 KORONA CZERNINA – SOKÓŁ NIECHLÓW

20.00 – 21.00 AMATORZY – WARRIORS

KOLEJKA NR 17 – 27.02.2022r.

16.00 – 17.00 TEAM SPIRIT – KOŹLARZE

17.00 – 18.00 MŁODE WILKI – EKIPA PERSONALNEGO

18.00 – 19.00 ALBATROSY – AMIGOS

19.00 – 20.00 KORONA CZERNINA – SOKÓŁ NIECHLÓW

20.00 – 21.00 AMATORZY – WARRIORS

KOLEJKA NR 18 – 05.03.2022r.

3.00 – 14.00 EKIPA PERSONALNEGO – AMIGOS

14.00 – 15.00 KOŹLARZE – SOKÓŁ NIECHLÓW

15.00 – 16.00 TEAM SPIRIT – AMATORZY

16.00 – 17.00 ALBATROSY – WARRIORS

17.00 – 18.00 MŁODE WILKI – KORONA CZERNINA