4.07.2020r. (sobota) stadion miejski niedostępny dla osób postronnych w godz 16.00 – 20.00

KOMUNIKAT !!!

W ZWIĄZKU Z ROZGRYWANYM W DNIU 04.07.2020 R. (SOBOTA) MECZEM 1/2 FINAŁU PUCHARU POLSKI SZCZEBEL PODOKRĘG LEGNICA

POMIĘDZY

MKS POGOŃ GÓRA – ZAGŁĘBIE II LUBIN

STADION MIEJSKI BĘDZIE NIEDOSTĘPNY DLA OSÓB POSTRONNYCH W GODZINACH 16:00 – 20:00

Drodzy Kibice,

4 lipca o godzinie 17:00 na stadionie miejskim odbędzie się mecz 1/2 Totolotek Pucharu Polski na szczeblu Podokręg Legnica , w którym MKS Pogoń Góra podejmie Zagłębie II Lubin.⚽️

Z uwagi na czas pandemii COVID-19 oraz w nawiązaniu do ustaleń, które zapadły pomiędzy Kancelarią Prezesa Rady Ministrów i Polskim Związkiem Piłki Nożnej, uprzejmie informujemy, że możliwe jest organizowanie meczów z udziałem kibiców do 25% pojemności stadionu. Tym samym w meczu MKS Pogoń Góra – Zagłębia II Lubin będzie mogło uczestniczyć jedynie 63 kibiców.

Wobec powyższego wszystkich, którzy chcą wspierać nasz zespół, prosimy o rezerwację miejsc do czwartku 2 lipca 2020r.

Informujemy, że na obiekt wpuszczone zostaną tylko osoby posiadające karnet przygotowany przez MKS Pogoń Góra z wyznaczonym numerem miejsca siedzącego. Nie będzie możliwości uzyskania go w dniu spotkania, a tym samym wejścia na stadion miejski. W meczu nie mogą uczestniczyć kibice gości.

Jednocześnie informujemy o zasadach bezpieczeństwa, jakie będą obowiązywały na stadionie:

1. Kibice wchodzą bramą główną w 30-sekundowych odstępach. Oczekujący na wejście zobowiązani są zachować wymagany dystans 2 metrów. Także podczas przemieszczania się na terenie obiektu kibice zobowiązani są zachowywać między sobą dystans społeczny. Przy wejściu przygotowany będzie dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, która będzie obowiązkowa dla każdej osoby wchodzącej na stadion. WEJŚCIE OD ULICY: SZKOLNEJ !!!

2. W drodze na swoje miejsce kibic jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa.

3. Widzowie mogą zajmować wyłącznie miejsca wskazane na karnecie, zachowując wymagane odstępy. Nie będzie można gromadzić się w skupiskach.

4. Jeśli w trakcie gry piłka wyleci w trybuny, bardzo prosimy o nie wrzucanie jej bezpośrednio na płytę boiska, a przekazanie najbliższemu porządkowemu.
W myśl regulaminu sanitarnego PZPN piłka przed powrotem na murawę musi zostać zdezynfekowana.

5. Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu. Na stadion nie będą wpuszczane osoby z wyraźnymi objawami choroby.

6.W dniu 04.07.2020 r., Stadion Miejski w godzinach 16:00 – 20:00 będzie niedostępny dla osób postronnych.