Charytatywna 400-tka nie odbędzie się w tradycyjnej formie

10 stycznia 2021 r. planowaliśmy przeprowadzić tradycyjny bieg „Charytatywna 400-tka” w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz zakazu organizowania i przeprowadzania imprez biegowych niestety V edycja nie odbędzie się w tradycyjnej formie.

Wszystkich fanów zdrowego stylu życia oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do udziału w wirtualnym biegu „Policz się z cukrzycą”, który zostanie przeprowadzony podczas Finału WOŚP 10 stycznia 2021 roku. Za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Organizatorem wirtualnego biegu „Policz się z cukrzycą” jest Fundacja „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” z siedzibą w Warszawie.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!

1. Aby zapisać się na bieg należy:

Zapoznać się z Regulaminem 15. Biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą”.

Biegamy w Polsce i na całym świecie

2. Zapisać się na 15. Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą” na platformie Slot Market w okresie 14.11.2020 – 03.01.2021 lub wyczerpania limitu miejsc:

  • Limit miejsc 7000 osób
  • Datek na wsparcie celu biegu minimum 50 zł
  • Pakiety startowe zostaną wysłane kurierem UPS

3. Za pomocą otrzymanego kodu dołącz do naszego wydarzenia wirtualnego na platformie ALL YOU NEED IS RUNNING (dostępne od 7.12.2020)

4. Połącz swoją ulubioną aplikację z platformą i zarejestruj swoją aktywność pokonując przynajmniej 5 km

  • aplikacje kompatybilne – adidas Running by Runtastic, Decathlon Coach, Garmin Connect™, Nike Training Club, Nike Run Club, Fitbit, Rouvy, Run with Map My Run, Map My Ride GPS Cycling Riding, Walk with Map My Walk, Polar Flow, RunKeeper, Suunto, TomTom Sports, Withings Health Mate

5. Start biegu 10 stycznia 2021 roku ok godziny 12:00 (dokładną godzinę startu podamy na 7 dni przed imprezą)

6. Przebiegnij min. 5 km 

7. Sprawdź na ALL YOU NEED IS RUNNING ile przebiegliśmy razem kilometrów

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA